Levend kerstspel in wei kinderboerderij Harkstede

Harkstede – Op woensdag 21 december vindt er in Harkstede een levend kerstspel in de open lucht plaats. Dit kerstspel wordt gehouden in de wei van de kinderboerderij Ons Hertenkamp.

De Protestantse kerk, de Gereformeerde kerk Vrijgemaakt en NOVO Ons Hertenkamp hebben al voor de zomervakantie de hoofden bij elkaar gestoken en een werkgroep gevormd. De cliënten van de NOVO Ons Hertenkamp zijn samen met de leerlingen van de basisscholen druk aan het oefenen om het spel tot een succes te maken. Zelfs de dieren werken er aan mee.

’s Morgens zal het kerstspel drie keer worden opgevoerd voor de leerlingen van de groepen 1 tot en met 4 van de basisscholen in Harkstede en Lageland. ’s Avonds om 19.00 zal het kerstspel worden opgevoerd voor alle inwoners van de dorpen en natuurlijk ook voor belangstellenden buiten het dorp.

Vanaf 18.15 uur zal Voorwaarts kerstmuziek spelen. Om 18.30 uur is er eerst samenzang van bekende kerstliederen onder begeleiding van muziekgroepen.

Aan de bezoekers van het kerstspel wordt gevraagd een zaklantaarn mee te nemen, omdat het op 21 december al erg vroeg donker is. Om 19.00 uur begint het kerstspel en natuurlijk is er na afloop gelegenheid na te praten en om een kopje koffie of thee te komen drinken. Het vrouwenpopkoor De Daisy Bells uit Harkstede geven dan een optreden.

Artikel geplaatst door Nicolien Groeneveld op 8-12-11 08:59.

Gerelateerd nieuws

Actueel nieuws

Blijf overal op de hoogte Volg HS-krant via:
Advertentie
advertentie
Advertentie