Groningstalige CD van Frans O. over alledaagse dingen
ZUIDBROEK – Binnen nu en twee weken komt de nieuwe cd van Frans O. uit. In navolging van zijn Noord19-hit “Woar aans” over het mooie Groninger land is deze cd volledig Groningstalig en voorzien van liedjes over Groningen, de inwoners, de winter en ander alledaagse dingen die in onze provincie gebeuren.
Op zaterdag10 december organiseert Frans z’n tweede kerstconcert. Na het 2010-succes in De Esbörg te Scheemda is nu Van der Valk Zuidbroek aan de beurt. Het kerstdinergala is een mengeling van romantische, nostalgische en moderne elementen.
Tijdens dit gala kunnen gasten genieten van een uitgebreid en luxe driegangendiner. De muzikale omlijsting van het gala wordt verzorgd door Frans O. Hij ontvangt hierbij het ensemble “Rosen für dich” met Albert Kamphuis, bekend van diverse Joop van den Ende musicals en de Hoofdstadoperette. Ook zingt Frans muziek van zijn nieuwe Groningstalige cd die dan net uit is.
Zaal open: 17.15 uur
Aanvang: 18.00 uur